Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delikanlı ve Harbi Damar Sözler

Delikanlı ve Harbi Damar Sözler Empty Delikanlı ve Harbi Damar Sözler

Mesaj  Admin Perş. Ekim 21, 2010 9:15 pm

Alma beni karşına KAN karışır gözyaşına! Ben hayata tek geldim,tek giderim.Bu dünyada bi Allahı bi kendimi bilirim.Zamanında sevdiklerimi tek tek silerim.Bu hayat benim istediğim gibi yaşarım.Değer vereni hayatıma sokar,vermiyenin hayatına sokarim.Bugün ağlar yarın susarım.Gözümdeki her damla yaşın hesabını gün gelir sorarım

вιяαz ѕєνιηç вιяαz нüzüη: σ нαуαт ιşтє!ѕєνмєℓєя уαℓναямαℓαя: σ αşк ιşтє! şιяιη şєкєя тαтℓι вιşєу: σ ѕєη ιşтє! ѕєηι özℓєуєη вιяι ναя: σ вєη ιşтє!

ѕüяgüη∂єкι υмυтℓαя кα∂αя υzαктα уιℓ∂ιzℓαяιη αяαѕιη∂αкι αу gιвι уαραуαℓηιz ι∂αм ѕєнραѕιη∂αкι мαнкυм gιвι çαяєѕιz σℓѕαη∂α вυ ѕєν∂ιğιη ∂αιмαуαηιη∂α υηυтмα!

Tetik düşer Alem bİter Bu Deli Çocuk O zmn Gider.
Kahpe alem bizi Siz Değil inancımız Yıkar.
Bizim İnancımızda ASla Yıkılmaz...
BİTLİS Merkez kafasına göre herkes...

Hayat yolardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin. Seçtiğin Yolda Ölüm Olsa Bile SELAM Verip Geçeceksin

Çekeriz Emaneti Bozarız Adaleti Mahallemizden Geçilmez Elimizden Su İçilmez Biz Ahlat Çocuğuyuz Bize Racon Kesilmez

SerSeriyim SerSeri SokakLardır EvimDinLe Cici Kız DinLeSanıyorsun ki SerSeriLer AğLamazSerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamazİnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN

KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ

aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa

VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN

eMaNeTiNi

BIRGUN ALYAZMALI SELVI BOYLUM BIR YARIM OLURSA ANAMA BABAMA BAKTIGIM GIBI BAKARIM FAKAT DUDAGINDA RUJ ARDINDA PUST VARSA ANAM AVRADIM OLSUN BENZIN DOKER YAKARIM

ENTEL DEĞİLİZKI MANİTAMIZ OLSUN CADDELİ DEĞİLİZKİ ARABAMIZ OLSUN BİZ BİTLİS'LİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com

Delikanlı ve Harbi Damar Sözler Empty Geri: Delikanlı ve Harbi Damar Sözler

Mesaj  Admin Perş. Ekim 21, 2010 9:16 pm

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.
Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.
Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur. Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.
Dostun dostumdur, düşmanın düşmanım.
Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm ? Ben senin için yaşamayı göze almışım.. Kaç ölüm adını değiştirir usta?
Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir.
Sonunu düşünenler kahraman olamaz.
Dünya bir gündür, o da bugündür!
Biz belimize silahı silahla vurulmak için koyduk.
Senden bir tane daha yoksa, eyvallah diyeceksin.

Büyük güç, büyük sorumluluk ister.
Sen, sen ol! Asla biz olma.
Atasını tanımayan, it peşinde gezer!
İki kişinin bildiği sır değildir.
Biz ölmeyi çoktan göze aldık da, yanımızda kimler ***ürücez onu düşünüyoruz.
İnsana güvenme ölür, ağaca yaslanma kurur.
Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir.
Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk.
Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.
Azdan az, çoktan çok gider. Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.

Her şey yalan! Benim hayatımda tek gerçek sensin...

Admin
Admin
Admin
Admin

Delikanlı ve Harbi Damar Sözler Empty Geri: Delikanlı ve Harbi Damar Sözler

Mesaj  Admin Perş. Ekim 21, 2010 9:16 pm

GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReĞim DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AĞLar İçTiĞim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL

HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!!!!

Gün gelecek devran dönecek... Kahbe felek bize de gülecek... Sen mi vardın şimdiye dek... Tek tabanca da yaşar bu yürek...

sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok illede canın diyorsan olsun be gülüm ben seni topragın altındada severim

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye..

Admin
Admin
Admin
Admin

- Similar topics