Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atesli Ask.....Atesli Ask

Atesli Ask.....Atesli Ask Empty Atesli Ask.....Atesli Ask

Mesaj  Admin C.tesi Ekim 23, 2010 3:14 am

Bu yaz, gece 01'de null null plajlarında tek başıma dolaşırken,esen ılık meltem vücudumu sıcak bir el gibi sarıyor,aklımdaki karmaşık düşünceler ve kalbimdeki karışık duygular beni adeta bu diyardan alıp götürüyor,kulağıma null null şarkısının büyülü melodileri geliyordu.Dalgalar dans etmeye başlamış,ayağımın altındaki kumlar hareketlenmişti.Sanki bir rüya ülkesinin büyülü null null iydim.Bir kuş edası ile ilerlerken önce kulağıma bir ses çarptı.Biraz ilerledikçe karşıdaki kayalıkların üzerinde bir insan silueti belirmeye başladı.Şarkıyı da onun söylediğini fark ettim...ancak bu ses null null ...yo yoo buna imkan yok diye düşünüp tebessüm ederek Smile) adımlarımı daha hızlı atmaya başladım...Siluete hızla yaklaşıyordum...Aman Tanrım..En sevdiğim müzik,sıcak bir meltem,raks eden dalgalar,deniz havası,uzun ve tenha bir plaj,ayağımın altında kayan kumlar,karşımda gizemli bir siluet...Keşke kayaların üstündeki siluet null null olsa diye düşündüm,ve aniden null null diye bir çığlık attım ve her yer bu sesle yankılandı...Bilinç dışı atılan bu çığlık etkisini gösterdi,ve siluet kafasını bana doğru çevirip "efendim" dedi. O anda,koşup dudağına yapışmak,ona sımsıkı sarılmak,üstüne atlayıp kumlara serilmek istedim...Ama o benden önce davranıp seni istiyorum,seni seviyorum diye bağırdı ve benden önce davranıp dudaklarıma yapıştı.. null null yıllık hayatım boyunca hayallerimi dahi aşan bu karşılaşma bütün önyargılarımı yıktı,artık kendimi buldum ve sadece istediklerimi yapmaya,duygularımı yaşamaya başladım.Kumsal ikimize dar geliyordu.Dakikalardır yerde öpüşüyorduk zaman zaman dalgalar ıslatıyordu bizi..her tarafımız ıslaktı ve bedenimize yapışan kumlar bizi tek bir vücut gibi yapmisti... null null hadi kaçalim buralardan dedim...Ve hiç beklemedigim bir yanit aldim.."Seninle her seye varim..."Her seyi unutmustum artik dünya sadece ikimizden ibaretti sanki...Son sözler bizi daha da tahrik etmisti..öpücükten daha ileri gittik o gece...Hala unutamadigimiz bir iliski yasadik...Atesimizden kumsalin ve denizin yandigini hissedebiliyorduk..O gece; evlenip bir null null çocuk yapmamizi istedim Smile) o evlenmeyi kabul etti ancak çocuk için birsey diyemem dedi..

Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com