Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanalisyon

Kanalisyon  Empty Kanalisyon

Mesaj  Admin Çarş. Ekim 20, 2010 9:15 pm

Kendi arabamızla dolaşırken birden bire yağmur başladı. Arkasından sel, hiç bir şey gözükmüyor derken bizim arabaya su girdi.Ve yolun ortasında kaldık. Arabayı itip kenara çekmem lağzım, itiyorum ama araba yerinden kalmıyor.Geçen arabalarda ıslatıyor.Ne yapsam nafile bir gram yürümüyor. Bayan arkadaşım bende itecem dedi.Olmaz dedim dinlemedi.Arabanın arkasına geçip itmek için uğraşırken birden bire kayboldu. Karşıdan bizi görenler yanımıza gelemedikleri için garip garip işaretler ediyorlar. Meğer bayan arkadaşım kanalizyon çukuruna düşmüş.Bağırmış ben duymadım.Tabiki arkadaşımı kanalizyonda beline kadar düşmüş çamur içinda onu oradan çıkarayım derken nerden çıktıysa bir köpek havlayınca bende çukura düştüm. Şimdi karşıdan izliyenler bizi kurtaracaklarına köpekyi karşıya geçmesine yardım ediyorlar ve bize gülüyorlar. Nihayet biri gelip bizi oradan çıkarttı.Ama bu sefer o düştü onuda başkası çıkartdı. Ogün o kadar ıslandık ki hasta olduk.Hatta bayan arkadaşım senin arabana bir daha yağmurda binmem dedi.
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com