Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Araba................

Araba................ Empty Araba................

Mesaj  Admin Çarş. Ekim 27, 2010 6:15 pm

Mutluydum. Kız arkadaşımla bir yıldan beri nişanlıydık ve evlenmeye karar verdik. Ailem bize her türlü yardımı yaptı, arkadaşlarım cesaretlendirdiler ve kız arkadaşım rüya gibiydi. Fakat beni rahatsız eden bir şey vardı: Nişanlımın küçük kız kardeşi.

Müstakbel baldızım açık-saçık giyinen 20 yaşında bir afetti. Ne zaman yanıma gelse öne eğilip iç çamaşır şov yapardı. Bunu başkalarının yanında yapmadığı için temkinli olmalıydım.

Bir gün baldız düğün davetiyelerini kontrol etmek için beni yanına çağırdı. Yanına geldiğimde yalnızdı; yakında evleneceğimi, bana karşı engelleyemediği ve engellemek istemediği duygu ve arzularının olduğunu kulağıma fısıldadı. Kendimi ablasına adamamı ve evlenmeden önce benimle yatmak istediğini söyledi. Söyleyecek bir kelime bulamadım.

Tamamen şoke olmuştum. "Yukarı yatak odama çıkıyorum ve eğer beni istiyorsan yukarı gel" dedi.

Afallayıp kalmıştım, merdivenleri çıkarken arkasından şok içinde bakıyordum. Merdivenlerin sonuna vardığında pantolonunu çıkartıp aşağıya bana doğru fırlattı. Bir kaç dakika öylece kalakaldım. Sonra arkama dönüp ön kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açtım ve evden çıkarak arabama doğru yürümeye başladım. Müstakbel kayınpederim dışarıda bekliyordu.

Gözyaşları içinde sevgiyle bana sarılarak, "Küçük sınavımızı başarıyla geçtiğin için hepimiz çok mutluyuz, kızımıza senden iyi bir damat bulamazmışız. Ailemize hoş geldin."

Not: Hikayenin ana fikri: Siz siz olun, prezervatifiniz daima arabanızda dursun
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com

- Similar topics