Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akılsız mıyım?

Akılsız mıyım? Empty Akılsız mıyım?

Mesaj  Admin Çarş. Ekim 27, 2010 6:20 pm

Bir gün bir genç kız annesinden para ister annesi "üzgünüm kızım bende hiç para yok veremem "der.Birkaç gün geçtikten sonra kız tekrar para ister annesi yine "param yok kızım veremem "der.kız bir kaç gün geçtikten sonra annesinden tekrar para ister fakat yine annesi veremiycegini söyler.Bunun üzerine genç kız çareyi arkadaşlarından arar ve bir erkek arkadaşına "bana para verirmisin "der .oglan bunu bir şartla kabul eder "eger ağaca çıkarsan sana bu parayı veririm "der ve böylelikle kız kabul eder. kız paraya ihtiyacı oldugu zaman sürekli bu erkek arkadaşına gider ve istedigini yaparak parayı alır.
<br>Annesi kızının hiç ondan para istemedini fark eder ve kızına "sen benden hiç para istemiyorsun nerden buluyorsun bunca parayı"der.
<br>Kızıda "erkek arkadaşım benim etekle ağaca çıkmamı istiyor ve bunun karşılıgında bana para veriyor" der .
<br>Annesi "akılsız kızım o senin külodunu görmek için ağaca çıkarıyor ve sen buna kanıyorsun "der.
<br>Bunun üzerine kızı "anneciğim ben o kadar akılsızmıyım külodumu çıkarıpta ağaca biniyorum zaten"
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com