Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilota havada bıçak!

Pilota havada bıçak! Empty Pilota havada bıçak!

Mesaj  Admin Çarş. Ekim 20, 2010 10:12 pm

Almanya’da küçük bir uçak kiralayan genç, Münih üzerinde uçarken pilota bıçakla saldırdı.

Pilotun kendisine direnmesi üzerine amacına ulaşamayacağını anlayıp uçaktan atlayarak intihar etti. Bıraktığı videoda “şehit olmaya gidiyorum” dediği ortaya çıktı

Almanya’nın Münih kentinde uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen 26 yaşındaki Pascal R. cumartesi günü Cessna tipi bir uçağı pilotuyla birlikte kiralayarak kent üzerinde gezmeye başladı. Bir anda pilotun üzerine atlayan adamla kavga sırasında pilot kolundan ve alnından yaralandı ancak Pascal’ı durdurmayı başardı. Bunun üzerine Pascal, 500 metre yüksekteki uçağın kapısını açarak aşağı atladı. Bir at çiftliğinde seyisler tarafından kullanılan bir evin üzerine düşen genç adam öldü.

Ya şehre düşseydi!

Pilot Mark ise yaralı bir halde uçağı çevredeki bir araziye indirmeyi başardı. Hemen polise haber veren pilot hastaneye kaldırıldı. Ancak Pascal’ın kendi internet sitesinde arkadaşları için bıraktığı veda videosunda elinde kılıçla “Buraya kadarmış, Şehit olmaya gidiyorum. Beni sadece Tanrı yargılayabilir” demesi bunun planlı bir terör saldırısı olduğu şüphesi doğurdu. Daha önce iki kez uyuşturucuyla yakalandığı belirtildi.

Vatan
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com