Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer'den çarpıcı açıklamalar

Ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer'den çarpıcı açıklamalar Empty Ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer'den çarpıcı açıklamalar

Mesaj  Admin Çarş. Kas. 03, 2010 10:34 pm

Sagopa Kajmer Mahlası ile bilinen ünlü rap sanatçısı Yunus Özyavuz’dan çarpıcı açıklamalar

Türkiye’de RAP’i argonun esaretinden kurtarmış ve maneviyatı ön plana çıkaran eserleri ile milyonlarla tarif edilebilen bir dinleyici kitlesine ulaşmış olan Sagopa Kajmer kendisini dinlemeye gelenlerden içki konusunda bir istekte bulundu.

Eserlerinin taşıdığı derin manalar ile özellikle 2008 başından bu yana Türkiye’de rap anlayışını değiştiren ve isminden söz edilen tek RAP sanatçısı olmayı başaran Sagopa, konserlerinde içki ve içki izlerini görmek istemediğini bildirdi

Benim konserlerime yanlarında içki ile ya da içki içip gelmesinler diyen Yunus Özyavuz 2009 yılının son turnesini değerlendirdiği açıklamasının sonunda dinleyicilerine “(…)Bir de Sagopa Kajmer olarak sizlere büyük harflerle bir vasiyet bırakmak istiyorum. Benim konserlerime asla içkili gelmeyin ve edepsizlik yapmayın” dedi.
Sagopa Kajmer 2009 yılında Bağdat, Gazze gibi ezilen Müslüman halklara yaptığı şarkılarla Türkiye’de büyük yankı uyandırmış ve dinleyici kitlesini normal rakamların çok üzerine taşımayı başarmıştı…
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com

- Similar topics