Korsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filozofun Öyküsü

Filozofun Öyküsü Empty Filozofun Öyküsü

Mesaj  Admin Perş. Kas. 25, 2010 7:07 pm

Bir gün hayallerimi gerçekleştirir bir düşünür olurum....düşünürlük bürosunda (!) iş bulurum....çünkü orada çalışanlar düşünce suçlarıyla cebelleştiğinden eleman açığı oluşmuştur....ve ben iş bulmuşumdur....neyse ilk gün iş yerine ilk girdiğimde düşünen adam büstü karşıma çıkar....girerim içeri iş arkadaşlarıma 'selam millet 'derim kimse cevap vermez....meşguldür millet işiyle....düşünüyordur....sonra neyse otururum masama başımı ellerimin arasına alıp düşünmeye başlarım....sonra öğle ymeği vakti gelir....eee iş yerinde ilk günümdür,param yoktur....'ne yiycem ben şimdi'diye başlarım kara kara düşünmeye....patron görür 'vaaay' der 'fazla mesai haaa'....çıkarır avans verir biraz....neyse giderim o gün eve akşam yemeğinde ya bu işin parası da çok azmış nasıl geçinicemben bu parayla diye düşünce alır beni bi....karım bağırır: Uffff Murat kaç kere dedim sana eve iş getirme diye....'ya' derim 'aşkım sana çalışıyorum ben iş yerinde bile seni düşünüyorum zatenpaso düşündüğüm için patron çakmıyo....'sağol Murat çok düşüncelisin'....sonra ertesi gün iş yerinde yangın çıkar....herkesi bi telaş alır patron bana bağırır:Murat napıcaz şimdi çabuk bişeyler düşün....'patron' derim 'senin taaaaa... ulan yangın çıkmış iş yerinde sen hala iş derdindesin....neyse günler böyle gelip geçer....bi gün işe fena kaptırım kendimi bi düşünürüm bi düşünürüm....patron merak eder beni,odasından bağırır:..Muraaat ordamısın oğlum hiç varmısın yokmusun belli değil....'patron' derim....'düşünüyorum öyleyse varım'....sonra günler geçer aylar geçer ben bu işten fazlaca sıkılırım 'off'derim'yeter artık ya başlarım böyle işe gece gündüz düşünüyorum....düşünmekten saçlarım dökülmeye başladı....boşuna dememiş atalarımız ''düşün düşün b.ktur işin diye''
Admin
Admin
Admin
Admin

http://tertip.yetkinforum.com

- Similar topics